З питань підключення
096-08-02-777
099-49-02-777
063-73-02-777
Пн-Пт 06:00-24:00 Сб-Нд 08:00-24:00
Підключення до "Домашній інтернет від Київстар" можливе в містах (уточнюйте покриття):

Швидке замовлення. Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо.

Домашній Інтернет Київстар

У пошуках гарного інтернету можна звернути свою увагу на Домашній Інтернет Київстар. Якісне з'єднання, висока швидкість і широка зона покриття забезпечуються застосуванням технології FTTB. Відповідно до технології оптоволоконний кабель проводиться провайдером до будинку, де розходиться по квартирах абонентів. Даний метод підключення гарантує безперебійну однаково високу швидкість інтернету при завантаженні або ж при віддачі.

Провайдер дає можливість своїм абонентам самостійно вибирати необхідний тариф, покладаючись на кількість трафіку і суму обов'язкового абонентської плати. Безлімітний інтернет - найдорожчий, але він же при цьому найшвидший і не вимагає підрахунку витрачених мегабайт. В цілому швидкість може вибиратися з діапазону - від 50 до 100 Мбіт / сек, що за ціною складе від 105 до 155 грн.

Домашній Інтернет має максимально просте для клієнта підключення необхідно лише сплатити абонентську плату, передбачену обраним тарифом все інше безкоштовно. Поповнення можна здійснити за допомогою терміналу, скрейч-карти або мобільних грошей.

Підключення відбувається від 1 до 3 днів після зв'язку з оператором. Щоб зв'язатися з представником компанії необхідно заповнити запропоновану на даній сторінці заявку. Багатьом сподобаються різні акції, що проводяться для своїх клієнтів провайдером. Так стане приємною послугою підключення роутера Wi-Fi всього за 1 грн. Періодично проводяться акції, що включають в себе знижки на оплату.

Підключити Домашній інтернет Київстар

Провайдер дозволяє швидко проводити зміну тарифного плану або управляти різними послугами, такими як тимчасове відключення інтернету за допомогою особистого кабінету на офіційному сайті провайдера "Мій Київстар".