Киевстар 0
Киевстар 1
Киевстар 2
Киевстар 4
Підключення до "Домашній інтернет від Київстар" можливе в містах (уточнюйте покриття):

Швидке замовлення. Залиште свій номер телефону і ми Вам передзвонимо.

Домашній Інтернет Київстар

Висока швидкість, якість з'єднання і обширне покриття - всі ці риси характерні для провайдера - Домашній Інтернет Київстар. Для підключення він використовує технологію FTTB. Це оптоволоконний кабель, який заводиться в будинок, а далі розподіляється по квартирах.

Перевага даної технології в можливості користуватися інтернетом на високій швидкості, причому вона однакова як на "прийом", так і на "віддачу". 

Провайдер пропонує різні тарифні плани, повністю безлімітні, але відрізняються за швидкістю і ціною, тобто користувач самостійно підбирає оптимальний варіант для себе. В залежності від тарифу абонплата може становити від 60 до 140 грн ,, а швидкість - від 20 до 100 Мбіт / сек. 

Сам процес підключення до Домашнього Інтернету Київстар абсолютно безкоштовний, ви оплачуєте лише вартість абонентної плати за обраним тарифом. Поповнювати рахунок згодом можна за допомогою скрейч-карти, через термінал або за допомогою мобільних грошей. 

Для того щоб оформити замовлення на підключення, вам буде потрібно залишити заявку на цій сторінці. З вами зв'яжеться оператор для уточнення деталей, інтернет підключать протягом 1-3 днів. 

домашній інтернет від київстар

Підключити Домашній інтернет Київстар

Провайдер постійно проводить різноманітні акції для своїх клієнтів. Однією з постійних є підключення Wi-Fi роутера за 1 грн. Також періодично діють тимчасові акції: «Подвійна швидкість», знижки на оплату та інші. Управляти послугами (зміна тарифу, тимчасове відключення, збільшення швидкості) можна в особистому кабінеті "Мій Київстар".

інтернет від київстар